Zahradní trampolína 250 cm s ochrannou sítí

21.01.2018

Tyto  zahradní trampolíny s ochrannou sítí  mají zpevněnou konstrukci z letty ověřené Hi-ten tvrdé oceli s oboustranným galvanizováním, které zaručují odolnost proti mechanickému poškození a deformacím. Trampolína je nejen  dětská trampolína , ale i plnohodnotná  trampolína pro dospělé .

Kvalitní a oblíbená zahradní trampolína s ochrannou sítí se stane ihned hitem vaší zahrady. Skákání na ní je zábavou nejen pro děti, ale i pro dospělé. Při skákání posilujete svaly celého těla, spalujete kalorii a nezatěžíte klouby. Nosnost do 150 kg. Průměr trampolíny je 250 cm, tedy ideální pro zahradní radovánky. 

Kvalitní polypropylenová skákací plocha podléhá zátěžovým testům, má kvalitní zpracování a materiál, z něhož je vyroben, odolává nepříznivému počasí a poskytuje záruku spokojenosti na mnoho let.  Trampolíny G21 jsou certifikovány německou zkušebnou a přísnou normou TÜV GS. Tyče, které drží ochrannou síť, jsou chráněny pěnou a pružinami na trampolíně jsou pokryty dvojitou vrstvou a PVC a pěnou. Trampolína snadno a rychle smontujete pomocí přiloženého návodu.

Oblíbená zahradní trampolína s ochrannou sítí 250 cm – Sportovní potřeby, fitness, turistika